Yeni Sayfa 1

Hakkımızda

       

Gülcemal Tekstil San.ve Tic. A.Ş., 1957 yılında Zümrüt Tekstil Ltd. Şti. olarak kurulmuştur.

Ürün kalitesi ve kapasitesinin artması ile 1989 yılından itibaren Gülcemal Tekstil San.ve Tic. A.Ş. olarak geniş ürün koleksiyonu ve yenilikçi yapısı ile saygın yerini almıştır.

8500 m² kapalı alanda entegre bir tesis olarak faaliyet göstermekte olan kuruluşumuzun yıllık üretim kapasitesi 6 milyon metredir.
Kendi bünyesindeki güçlü Ar-Ge ekibi ve uluslar arası tasarımcıların kollektif çalışmalarıyla sonbahar-kış , ilkbahar-yaz olmak üzere yılda 2 farklı ana koleksiyon hazırlamaktadır.

Hazırlanan koleksiyonlar Munich Fabric Start ve Texworld gibi dünyanın önde gelen moda ve kumaş fuarlarında sergilenmektedir.

Gülcemal Tekstil' in en güçlü ürün grubu olan bayan fantazi gömleklik kumaş üretiminin yanı sıra pantolonluk, ceketlik, elbiselik ve erkek gömleklik kumaş üretimi de mevcuttur. Ürün yelpazesinde elastanlı ve elastansız pamuk-nylon, pes-pamuk grubu, tafta grubu ve viskon grubu geniş yer almaktadır.

Gülcemal Tekstil ihracatlarının %90' ını direkt olarak Avrupa ülkelerinden İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, Hollanda , Polonya ’ya yapmakta olup 2006 yılından itibaren ihracatlarını Gülcemal Dış Tic. Ltd. Şti üzerinden yapmaktadır. Next, Zara, Armand Thiery, H & M, Orsay, Bonita, Miroglio grubu önemli müşterileri arasında yer almaktadır.

Alanında güvenilir ve saygın bir kuruluş olan Gülcemal Tekstil; hızlı servis, zamanında ve kaliteli ürün tedariği ve sürekli müşteri memnuniyetini en önemli vizyonu olarak benimsenmiştir.


 
  Copyright © 2007 - 2015  Gülcemal Tekstil  l  Tüm Hakları Saklıdır.